Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ elkezdése egyetem mellett,...

OKJ elkezdése egyetem mellett, családi pótlék miatt?

Figyelt kérdés
Idén felvételiztem, SOTE-ra fogok járni. Egyetemista ismerőseimtől hallottam olyan pletykákat, hogy egyesek egyetem mellett beiratkoznak valamilyen okj-ra, hogy kapják a családi pótlékot, aztán nem járnak be. Kirúgják őket egy idő után, de akkor jelentkeznek újból, és megint adott a lehetőség. Ez így kivitelezhető? Igazából nem vagyok az a simlis alkat, de orvosi mellett olyan sok időm nem lesz diákmunkára se, édesapám nyugdíjas, és jól jönne az a havi 13 ezer ft...

2012. júl. 25. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, működik.
2012. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ez engem is érdekelne, mert mi sem állunk túl jól anyagilag. én attól félek, hogy vissza kell fizetni a családi pótlékot. van erről egy kérdés : http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

Meg ha beiratkozok és egy órára se megyek be akkor mennyi idő amíg kirúgnak? :S

2012. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De csak esti
2018. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(Két) nappali sok

lesz

2018. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!