Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 23 éves vagyok egyetemre...

Bacsa89 kérdése:

23 éves vagyok egyetemre járok, de nem igazán szeretem azt amit választottam és semmi jővőt nem látok benne, gondolkozok rajta, hogy valami OKJ tanfolyamot elvégzek. Mit érdemes, aminek van értelme is, és van olyan amit ingyen is eltudok végezni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 16:22
 1/2 ekeke ***** válasza:

Olyat kell megtanulnod, amivel VALÓS munkát tudsz elvégezni. Azaz valami alapanyagból értéket előállítani. Ilyesmik a kétkezi, építőipari szakmák, a szakács, mindenféle szerelő, gépész, CNC marós köszörűs meg esztergályos, karosszériás. Az emberek panaszkodnak ezekre, hogy milyen drágák, a minőség meg hitvány:) Fel fog lendülni még az idősgondozás környéke, meg a vallásipar.


Nekem az iparos dolgok közül sokminden megy, nem is panaszkodom, folyton van melóm.

2012. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felszolgáló
2016. júl. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!