Menni fog? (biosz-kémia fakultáció)

Figyelt kérdés
Szakközépiskolás vagyok és mennünk 9-10-ben volt biosz, kémia 1 órába. És Most jelentkeztem fakultációra mindkettőből. És középszintű érettségit szeretnék tenni belőlük. Talán bioszból emeltet. Viszont matekból 2-es vagyok, és most próbálok majd javítani, de a számolás nem az erősségem. A 10.-es átlagom 4,5 lett. csak úgy 10-be jöttem rá, hogy mit akarok, és így most próbálok meg tenni érte hátha sikerül. De fel lehet készülni rá? Matekból még magán tanáron is gondolkozom. Nagyon félek, hogy nem bírnám. Azon is parázok, hogy hét tantárgyból érettségi mivel a szakos tárgy már kötelező. És ha angolból emeltet teszek 11.-ben? Mivel már heti 4 órában tanuljuk. Vagy inkább legyen angolból külön tanár? Csak, hogy ne legyen 7 12.-be. És akkor ingyen nyelvvizsgám is lenne. Meg persze mindennap több óra tanulás van/lesz. csak kicsit rossz, hogy ők részletesen tanulták és még plusz fakultációra járnak. Én meg átvettem 2 évben. Kémia 5-ös lett az év végim, a biosz meg 4-es. Bioszból rontottam elején és már nem bírtam felhozni. Mivel akkor még nem igazán tudtam, hogy mit akarok és lazán vettem. Köszi, hogy elolvastad . És valami tanács nagyon jól jönne.

2012. szept. 4. 14:45
 1/2 A kérdező kommentje:
nekünk* bocsi
2012. szept. 4. 14:46
 2/2 anonim ***** válasza:
A kohéziók a mondataidban gyakorlatilag nullák. Olyan, mintha ömlesztett sajtot olvasnánk... Mindezeken felül, két közép érettségi (kémia + biosz), nem nagy dolog, bár szerintem még az sem ha csak az egyikből mész emelten, ahogy írtad, hogy te szeretnél bioszból. Szerintem mindkettőből menj emeltre, mert 2 év alatt megtanulható... Én csak egyből mentem emeltre (kémia) de nem rekedtem bele a tanulásba.
2012. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!