Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez hogyan működik? Van rá...

Voguelilias kérdése:

Ez hogyan működik? Van rá remény, hogy orvosira mehessek?

Figyelt kérdés
Közgazdasági középiskolába járok, jövőre végzek.Mivel itt csak 1-1 évig tanultam biológiát és kémiát ezért érettségizni sem tudok belőle. Hogyan lehet megoldani, hogy orvosira jelentkezzek? Esetleg egy év biológia és kémia tanulással valahogy vagy hogy működik? Hogyan tudnék felkészülni arra, hogy bekerüljek?
2009. júl. 28. 22:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy tudod megoldani, hogy érettségi után kihagysz egy évet (amúgy is kikellene, sok a lemaradásod, esetleg ha nincs nyelvvizsgád, elkezded most a felkészülsét rá!), utána jelentkezel olyan suliban, ahol tanítanak kémiát/biológiát, ott megcsinálhatod az osztályozó vizsgát, utána érettségizhetsz (bioszból kötelező lesz az emelt).

Sok sikert, én szorítok neked!

2009. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy matek, kémia, fizika, és biosz közül kell kettőt választani. Azt is gondoltam, hogy vagy mind a két választottból emeltszínten kell érettségizni.
2009. aug. 1. 23:08
 13/13 anonim ***** válasza:
A matek nincs benne! És a biosz kötelező, amellé választhatod a kémiát vagy fizikát (de a kémiával többre mész, az első két év "majdnem" színtiszta kémia).
2009. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!