Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » "Mi legyek, ha nagy leszek"?...

"Mi legyek, ha nagy leszek"? (továbbtanulás)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hova, menjek tovább tanulni. Szeretem a természetet. Gondolkodtam már a természetfotóson is, de az úgy 'magába' szerintem nem jó... Szeretek festeni, rajzolni is. De mégsem tudom hova menjek. Bár mondjuk még csak 7.es vagyok, de jövőre amugy is el kell dönteni.. A termédzetfotósoknak mennyit fizetnek? (xD) általában.. Milyen 'jól fizető'' , "könnyű" munkák vannak? Amik a fotózáshoz, meg ilyen művészeti(festés, rajzolás, eseleg agyagozás[xd])

dolgokhoz tartoznak?



2012. szept. 17. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Olyan nincs...
2012. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

....


Nem muszály könnyűnek lennie xd de olyan se legyen, mint aki matekra, földrajzra, fizikára meg biológiára megy egyszerre xdd

Valami öö.. Fotós vagy ehez hasonló, de mem magában hanem plusz még valami más a fényképezés mellé! XD

2012. szept. 17. 17:58
 3/4 anonim válasza:
Minden esetre a HELYESÍRÁST az felejtsd el mert az neked NAGYON nem megy.
2012. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el modell-fotósnak! Legalább szép csajokat is láthatsz, akikkel a természetben is mókázhatsz!
2012. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!