Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimnáziumot ajánlanátok...

Melyik gimnáziumot ajánlanátok? Biosz- kémia (Bp)

Figyelt kérdés

Szeretnék erős suliba menni, amikre eddig gondoltam: Szent László gimnázium, Berzsenyi Dániel gimnázium, Eötvös József gimnázium, Nagy László gimnázium, Szinyei Merse Pál gimnázium

Mindegyikből a budapesti, és biológia-kémia. Mi ezekről a véleményetek? Esetleg ajánlanátok mást? És milyen a közösség? Szeretnék erős sulit választani, ahol a tanulás az elsődleges...



2012. okt. 5. 15:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

hát, én Lászlóba járok biosz-kémiára, és nagyon szeretem:D tanulás szinten erős, de lehet bírni, és minden héten van gyakorlat, aminek én nagyon örültem:D

a közösségről meg csak annyit, hogy hihetetlen jó:D osztályszinten is, és évfolyam szinten is, és egész suli szinten is!:))

szóval én csak ajánlani tudom!:D

2012. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ennek nagyon örülök!:))
2012. okt. 26. 14:18
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
szinyeibe nemazért,de egy biosz osztályos osztályból 8 gyerek lett orvos,ami nem kis szám.:) ajánlom h idegyere
2012. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
(a Szent Lászlóba kell matek tehetséggondozó infóra és emelt matekra is, amúgy:) )
2013. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fazekas v. Apáczai
2016. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!