Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit választanátok? Tanulás...

Mit választanátok? Tanulás vagy önálló élet?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve vagyunk együtt a párommal, szeretnénk összeköltözni albiba, de ehhez nekem is dolgoznom kéne, h kijöjjünk anyagilag. A másik lehetőség az, h otthon maradok és fősulira járok. Ti melyiket választanátok? 21/L
2009. aug. 7. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a fősulit választanám. Közben persze együtt maradnék a párommal, aztán miután lediplomáztam akkor kezdenék dolgozni. Diploma nélkül nem a legkellemesebb állások közül lehet csemegézni...:(
2009. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy fősuli, tudom gáz, (én is szeretnék együtt lakni a párommal), de kell a végzettség a jó munkához, hogy később ne legyen gondotok
2009. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Suli vagyis Tanulás.
2009. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az ember minden kapcsolata során úgy gondolja (iylen korban már) hogy ez lesz az igazi, ez tökéletes, stb. De van hogy nem! Ha így történik, akkor egy múló kapcsolat miatt fogsz közel minimálbérért dolgozni 50-60 éves korodig. A döntés a tiéd, de egyértelmű hogy tanulnod kellene (később ugyanis már nem teheted meg, csak ha fizetsz érte, ahhoz pedig dolgozni kell, és munka mellett tanulni nagyon nehéz..)
2009. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Elég egybehangzóak :S Az eszemmel én is tudom, h ez a jobb döntés, csak hát.. :(
2009. aug. 7. 16:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
egybeköltözni később is lehet, tanulni nem. 21 évesen a tanulás a fontosabb!
2009. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tanulást választanám, és azt is fogom. 120 km-re az otthonomtól fogok tanulni, a barátommal először valószínű csak hétvégente fogunk találkozni. 2 éves kapcsolat, imádom, és nehéz lesz, de legalább kiderül, hogy tényleg ő az igazi? Ha igen, akkor hiába a nehézségek, de ki fogjuk bírni ezt a nehéz időszakot, és ha később összeköltözünk és együttmaradunk, csak hasznunkra válik majd, hogy tanultam, hiszen lehet egy jó állásom, reméljük jó fizetéssel....
2009. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fősulit választanám!Mi van ha szakítasz a pároddal és akkor se fősuli,se pasi.
2009. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tanulás, mert ez biztosítja azt hogy a jövöben is kapsz munkát...

Ha nincs munkád miböl fizeted az albérletet?

Egyáltalán mikor lesz saját házad??

Mellesleg albérletböl akármikor kirakhatnak ha kell a ház más célokra vagy el akarják adni..

Ha pedig ne adj isten valami baleset ér és nem tudsz dolgozni, nem lesz pénzed kidobnak az albérletböl?



Albérletet átmeneti megoldásként szokták használni vagy azok akiknek nincs más választásuk!!


Aki önként megy albérletbe az nem normális!!

2009. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentek egy helyre tanulni?
2009. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!