Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit választanátok? Tanulás...

Mit választanátok? Tanulás vagy önálló élet?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve vagyunk együtt a párommal, szeretnénk összeköltözni albiba, de ehhez nekem is dolgoznom kéne, h kijöjjünk anyagilag. A másik lehetőség az, h otthon maradok és fősulira járok. Ti melyiket választanátok? 21/L
2009. aug. 7. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyértelműen a tanulás a fontosabb.

Én 2,5 éve vagyok együtt a barátommal,és nagyon szeretjük egymást. Egy évvel idősebb,és egy suliba jártunk és ugyanabban a koliban laktunk.Csak épp most érettségizett,és szeptembertől Pesten lesz a műszaki egyetemen.

Nekem meg még van 1 évem a gimibe, Nyíregyházán.

Szóval 1 évig 250 km lesz közöttünk,és havonta max 2x ha átjuk egymást.2,5 évig meg hozzá voltunk szokva ahhoz h minden nap együtt voltunk. Jó szar lesz, de biztosan kibirjuk,mert szeretjük egymást és tudjuk h a tanulás nagyon fontos. Még akkor is ha nem lehetünk mindig azzal akit imádunk.Csak az vigasztal,h jövőre én is Pestre megyek fősulira, vagy egyetemre.

Azt kell szem előtt tartani,hogy csak diplomával lesz jó munkahelyed, ami jól is fizet.És a pénz pedig elengedhetetlen ahhoz h összeköltözzetek és később jó körülmények között éljetek. És sztem ezt a párod is meg fogja érteni,h ez lesz a legjobb megoldás a jövőre nézve. Szóval mindenképpen tanulj tovább!!!

Nem tudom milyen távol lakik tőled a párod,de ha nagyon szeretitek egymást,akkor a távolság sem lesz olyan nagy gond. És gondolj arra h suli után, diplomával lesz egy jól fizető,menő állásod,és semmi akadálya (pl. pénz, távolság, szülők, tanulás) nem lesz annak h boldogok legyetek. Csak egy kis kitartás kell hozzá. Hidd el, megéri!

Sok Boldogságot! :)

19/L

2009. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyértelműen a tanulás a fontosabb.

Én 2,5 éve vagyok együtt a barátommal,és nagyon szeretjük egymást. Egy évvel idősebb,és egy suliba jártunk és ugyanabban a koliban laktunk.Csak épp most érettségizett,és szeptembertől Pesten lesz a műszaki egyetemen.

Nekem meg még van 1 évem a gimibe, Nyíregyházán.

Szóval 1 évig 250 km lesz közöttünk,és havonta max 2x ha átjuk egymást.2,5 évig meg hozzá voltunk szokva ahhoz h minden nap együtt voltunk. Jó szar lesz, de biztosan kibirjuk,mert szeretjük egymást és tudjuk h a tanulás nagyon fontos. Még akkor is ha nem lehetünk mindig azzal akit imádunk.

Azt kell szem előtt tartani,hogy csak diplomával lesz jó munkahelyed, ami jól is fizet.És a pénz pedig elengedhetetlen ahhoz h összeköltözzetek. És sztem ezt a párod is meg fogja érteni,h ez lesz a legjobb megoldás a jövőre nézve. Szóval mindenképpen tanulj tovább.

Nem tudom milyen távol lakik tőled a párod,de ha nagyon szeretitek egymást,akkor a távolság sem lesz olyan nagy gond. És gondolj arra h suli után, diplomával lesz egy jól fizető,menő állásod,és semmi akadálya (pl. pénz, távolság, szülők, tanulás) nem lesz annak h boldogok legyetek. Csak egy kis kitartás kell hozzá. Hidd el, megéri!

Sok Boldogságot!

2009. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó vok.Bocsi de véletlenül 2x küldtem el a választ :)

Egy kicsit már fáradt voltam:) De még 1x Sok kitartást és Boldogságot!! :)

2009. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, azt hiszem, igazatok van :S A pillanatnyi kényelmet nem lehet a jövőnk elé helyezni.

Nem tudunk egy helyen tanulni, mert a párom már tanul fősulin egy városban estin és mellette dolgozik, amilyen szakra én mennék, az meg abban a városban nincs. Legközelebb csak kb. 100 km-re, úh mindenképp a koli maradna.

2009. aug. 10. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!