Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológusnak szeretnék...

Pszichológusnak szeretnék tanulni, de nem tudom, hogy mi is az igazság arról, amit interneten leírtak. Mi is ez?

Figyelt kérdés

Itt van egy link, amin 449 pontot írtak. Igaz ez 2010-ben volt, de megnéztem az oldalt, és pszichológia szakra a pont 100 alatt van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

Hogy is van ez?


Aki esetlen hallgató, vagy van akármilyen tapasztalata az megkereshet privátban, de ha ide írjátok, nekem az is jó!


2012. okt. 29. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert rossz képzést nézel.

A mesterképzéseken lehet 100 pont alatt, mivel ott a max. pontszám 100.

Alapképzésen 500 a max, 240 a minimum, szóval 240 alatt nem lehet a ponthatár.

Nézd meg alaposabban a betűjeleket előtte.

2012. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pszichológia bontott képzés, és külön van alap- és mesterszak. Elnézted a kettőt.
2012. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen a kérdés kiírása után jobban megnéztem az első betűjelet...elnézést kérek!

Akkor ez felejtős lesz. Nem létezik, hogy én 80+ot írjak emelt magyaron.

2012. okt. 29. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne emelt magyarra menj. Van még vagy másik 4 tárgy, amiből lehet emeltezni pszichológiára.
2012. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy emelt magyar kell hozzá?
2012. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

450 pontot az életben nem érek el..

Nyelvvizsga, meg emelt angol az már meglesz, de a töri sem az erősségem. Inkább a biológia.

2012. okt. 29. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!