Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van meg eselyem...

Szerintetek van meg eselyem az orvosira?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 2. probalkozasom. Az elsorol eleg rossz emlekeim vannak -marmint az emelt bioszrol- 50%ra sikerult.

Elozoleg fizika kozepen mentem az 79% lett, ugy,hogy ertettem a temat es a szobeli nagyon barati volt.

Most kemia-biosz emeltezek. Kemiabol az erettsegi feladatok kb most kinainak tunnek.Meg nem vegeztem a tantargyakkal- februar vegere tervezem.Utanna valamivel tobb mint 2 honapom lenne gyakorolni es ismetelni. (Most is folyamatosan oldok meg feladatokat, nem akkor kezdenem el)


Duplazni fogok tehat olyan 75% nem artana a targyakbol. Ez lehetseges szerintetek?

Magantanar van, nem vagyok rossz kepessegu, a multkori rossz eredmeny a kesoi felkeszulesnek koszonheto (kb 1 honap). Az egesz nap a rendelkezesemre all a tanulashoz.



2013. jan. 16. 02:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Am a ponthatarok szerintetek hogyan fognak alakulni?? 2 emelt szint, nyelvvizsga kilöve stb...
2013. jan. 16. 02:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha most nem veszed elég komolyan akkor azt mondom nem neked való az orvosi. Ott nagyon sokáig nagyon szorgalmasnak kell lenned, hiszen ember életek fognak múlni a döntéseden. Ha nem tudsz rendesen felkészülni meghatározott idő alatt akkor ott is neház dolgod lesz, hidd el.
2013. jan. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menni fog!

Nekem is a biosz emeltem lett rossz (54%), de másodszorra összeszedtem magam és következő évben felvettek.

Szóval hajrá!

2013. jan. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Van rá esély. Módszertanilag jó. Viszont csak é csakis akkor vágj bele ha tényleg ez a álmod és mindent értsd MINDENT hajalndó vagy feláldozni érte. Iszonyatosan nehéz lesz ha bekerülsz, mivel le vagy maradva. Az emelt biosz hidd el a kopnya lyukaihoz képest könnyű. Nehéz köröd lesz az egyetemen, de hajrá!! :)

2013. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne sikerülhetne?
2013. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igaz én nem az orvosira járok, de sztem ha elég elszánt vagy sikerülhet! én szurkolok!:)
2013. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Persze hogy sikerülhet :) Ajánlom elméleti könyvnek hozzá a Villányi Attila féle könyvet (hibátlan lett az emelt kémiámnak az elméletről szóló része, és én ebből készültem, plusz a mozaikos érettségi könyvből)

Haverom tanácsolta nekem, hogy oldjam meg az összes érettségi feladatsort, és igaza volt. Ahogy csinálgattam őket, egyre jobban értettem, beleszoktam a kérdések stílusába. Ezt neked is ajánlom. És az írásbeli előtt kezdd el átnézni a szóbeli tételeket, mert később nem lesz időd az összes tétel megtanulására.

2013. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!