Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen színvonalú oktatás...

Milyen színvonalú oktatás folyik a SZÁMALK szakképző iskolában?

Figyelt kérdés
Szeptemberben általános rendszergazda képzésre jelentkeznék ide, viszont semmilyen ismeretem sincs az iskoláról. Elsősorban az oktatás minőségére és a tanárok felkészültségére vagyok kíváncsi. Olyan diákok, tanárok és egyéb munkakört ellátó személyek véleményére vagyok kíváncsi, akik ott tanulnak/tanítanak/dolgoznak. Érdemes oda jelentkezni? Sok "skalpoló" tanár tanít ott? Alaposan tanítják ott ezt a szakot?

2013. febr. 16. 15:23
1 2
 11/12 anonim válasza:

Az Iskola olyan szempontból jó, hogy nem érzed azt mintha iskolában lennél.. nagyon modern és fiatalos környezet, a tanárok nagyon kedvesek, a diákok is jó fejek!

Modern felszerelés biztosítva minden munkához, egy szóval szinte minden tökéletes, csak a tanítás színvonala nem.

Kicsit a negatívum tartományba csap át, a tanárok túlzott kedvessége, elnézése és ezáltal a tanítás minősége.

A rá fektetett pénzt, szerintem lehet jobb Iskolába is fektetni... szvsz

2013. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Imádtam a 2 évet ,de a társaság, a tanárok és néhány jó tantárgy miatt :D Amúgy az iskola után még autodidakta mód meg tutorialokkal tanultam egy 4 hónapot, és tanultam annyit mint az iskola 2 éve alatt. :D Igazából az első év felkészülés volt MOA szakon, a második évben jött tényleges animálás például, de alig alig. persze nyilván mindenütt, egyetemen is akkor tanulsz meg valamit, ha szabadidődben is rágyúrsz, de itt tényleg annyi volt ,hogy belekóstoltunk a dolgokba, persze forgattunk is, animáltunk is ,az jó volt, tanultunk közben tapasztalatból.

Az árakkal nem is volt gond, de az ár/oktatás arány nem jó, mondjuk ki. Mióta számalk-szalézi lett, tudom hogy vannak változások, tudom ,hogy ez töltelék tantárgyak bevezetésével is járt, (ami pedig jó volt ,hogy nem volt nekünk még)de lehet, hogy jobb lett az oktatás. Én ezek a változások közben végeztem.

2016. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!