Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyis bútorasztalos...

Munkaügyis bútorasztalos tanfolyamot érdemes elvégezni? A felvételi teszt kérdésekbe mit szoktak kérdezni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:

egy hektár hány öl. minek készitették az internetet, 56mm hány cm-ter. ki irta a János Vitézt

És ehez hasonló értelmetlen kérdések amik egyáltalán semmilyen tekintetben nem kapcsolódik a szakmához lényeg hogy valami alapján kiszórják rengeteg embert.

Amikor én jelentkeztem munkaügyis tanfolyamra Püspökladányhoz tartozok kapcsolódik hozzá legalább 6 falu na meg Kaba és Karcag is amik városok a Debrecenben induló tanfolyamra csak 2 embert küldhetek tanfolyamonként.

Így remélem bejutól de könyen ki is hulhatol a rostán.

2013. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindent tegyél meg, hogy kiválasszanak! Mert tényleg csak kevés embernek adatik már felnőtt korban, hogy ingyen tanulhassanak!
2013. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát se szakmám se érettségim nincs 25 év alatt vagyok! elméletileg ahogy én olvasom én kiemelten támogatott vagyok ebben az esetben be kéne hogy kerüljek!
2013. febr. 20. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne bízd azért a véletlenre!

Lehetnek nálad rászorultabbak is! Hidd el rengeteg munkanélküli van!

2013. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát elhiszem! engem se vesznek fel sehova azért akarok menni ilyen tanfolyamra meg amúgy is jó volna kitanulni egy szakmát meg még utánna estin leérettségizni is mert így nem sokra megyek! eléggé elcsesztem a tanulást az a helyzet!
2013. febr. 20. 13:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is ebben a cipőben vagyok. Ugyan leérettségiztem, de csupa 2-es 3-al. Ez pedig kevés volt a továbbtanuláshoz. Most kezdtem a múlt héten egy okj-s tanfolyamot, de én önerőből próbálom fizetni (részletre).
2013. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát én se tudom mi lesz ha nem vesznek fel ide! akkor fogalmam nincs mit csináljak! itthon nem ülhetek tovább az biztos mert egész 2012-be itthon ültem ebből már elegem van! meg a pénz is kéne!
2013. febr. 20. 13:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha 23 év alatt vagy és az első szakmád, akkor ingyen tanulhatsz még.


[link]

2013. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
21 vagyok idén leszek 22! jelentkezhetek még rendes nappalira szeptembertől? csak az még soká van az a baj
2013. febr. 20. 13:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, most néztem meg... ez húzós, de addig jelentkezhetsz 1 éves ingyenes képzésre amig nem éred el a 22-t. Ha 2 évesre mész, vagy év vesztes vagy, akkor a korhatár 23.
2013. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!