Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okj képzést elkezdhetem...

Okj képzést elkezdhetem érettségi bizonyítvány nélkül? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már csak a matekot kell megcsinálnom viszont a májusi vizsgaidőszakból kimaradok tehát októberre marad, viszont nem akarok évet veszíteni és egy barátom úgy kezdte el az okj tanfolyamot szeptemberben hogy megmondták neki hogy novemberben be kell vinnie a bizonyítványt, ha nem akkor abba kell hagynia. Tehát a kérdés az hogy idén is lehet ilyet vagy nem?
2013. febr. 23. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, van olyan OKJ-s képzés, amihez még az általános iskolát sem kell befejezni. Van olyan, amihez igen, és van olyan is, amihez befejezett középiskola, érettségi szükésges. Attól függ milyen szintű az OKJ képzés.
2013. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amihez érettségi kell, azt nem kezdheted el a bizonyítvány nélkül. Nálunk pld. már beiratkoáshoz hozni kell és lefénymásoljuk
2013. febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én ezt értem, csak nem ez volt a kérdés hanem az hogy be lehet-e vinni kb 1 hónappal később és addig is elkezdeni hogy ne veszítsek évet. Mert hogy ezt a tanévet így kezdte el 2 ismerősöm is csak nem tudom hogy idén is lehet-e majd ilyet.
2013. febr. 24. 09:51
 4/4 anonim válasza:
Az iskolák elég rugalmasak, ha bemennél, és bevinnéd az osztálynaplód rád vonatkozó részének másolatát, akkor nagy valószínűséggel meg tudnád őket győzni arról, hogy meg lesz a bizid, persze ehhez olyan jegyek is kellenek.
2013. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!