Mit tennél a helyemben? Szükségem van a válaszodra!

Figyelt kérdés
A bajom az, hogy nem tudom, mi legyek. Vagyis hogy melyik fősulit, egyetemet válasszak. Most vagyok végzős gimis Veszprémben. Halvány fogalmam sincs, mi legyek. De tényleg. Pedig mindenképpen tovább kell tanulnom, évet nem halaszthatok. Segítenél? (a jegyeim nagyon jók. szándékosan tanultam a 4 év során jól, hogy mikor választásra kerül a sor, a jegyeim ne befolyásoljanak...
2009. szept. 19. 17:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát ha semmi se lennél, akkor mi nem fogjuk helyetted megváltani a világot. Valamire rá kell venned magad, vagy menjél dolgozni valamit...
2009. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

oké. hát nagyon szeretem az egészséget. ez annyit tesz, hogy folyton sportolok. mindegy mit, csak mozogjak. aztán nem vagyok hajlandó megenni semmi szemetet. Nem eszek kenyérféleségeket, pékárut, sütiféléket, édességeket, tésztákat. Gyömülcs, zöldség, fehérje, magvak, a B vitamint (ami a kenyérben van azt pedig az élesztőből szerzem be...

gondoltam a diabetikusra. az a szak mit takar?

2009. szept. 21. 18:55
 13/14 anonim ***** válasza:

Semmelweis, testnevelési és sporttudományi kar?

Ha jól tudom ott van egézségfejlesztés, sportszervező, meg ilyenek.

2009. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szia! Én dietetikusnak tanulok a Semmelweisen.:) Ez is egészségügy,de itt nincs vér...bár még csak most kezdtem,de nagyon tetszik! Ha bármi kérdésed va,szívesen válaszolok.
2009. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!