Szerintetek van értelme jogász diplomát csinálni (nem jogi szakoklevelet) 35 évesen egy már meglévő orvosi diploma után/mellé?

Figyelt kérdés
El tudnék helyezkedni? Személyes tapasztalata valakinek?
2013. máj. 16. 09:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehetnél műhibaperes ügyvéd...
2013. máj. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Két ilyen húzós diplomával az életben sok lehetőség vár. Azért nem semmi teljesítmény lesz. Minden elismerésem. Én valami hasonlót csinálok, mint te csak alap diploma szintem. Én egy eü diplomát idén szerzek, és jövőre végzek az igazgatásszervező szakon. Még rajtam is csodálkoznak, hogy jön össze a 2 diploma. Akkor mindig mondom hogy egészségügyi közigazgatás is létezik. Ahova mindkét diploma hasznos. Igaz én párhuzamosan haladok a két képzéssel, nem egymás után. Nyilván egy osztatlan szakot másikkal párhuzamosan már nem hiszem hogy bírnék.
2013. máj. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!