Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most érettségizők! Nem kezdtet...

Most érettségizők! Nem kezdtetek el félni, hogy nem vesznek fel sehova, mert nem olyan pontjaitok születtek az írásbelin, mint amire számítottatok?

Figyelt kérdés
Én nagyon elkezdtem parázni, 400 pontra számítottam kb, de így az írásbelik után a megoldókulcsok alapján ahogy számolgatom + hozzámondok egy számot, hogy kb mennyi lehet majd a szóbeli, csak 380 körüli pontom lesz, ahol meg nem fogadják el az emeltszintű nyelvet, ott csak 370-75 nagyjából... Igazából az emelt irodalom húzta keresztbe a terveimet, az húzta le nagyon a pontjaimat... Ti nem gondolkodtatok ezen, hogy mi van, ha nem vesznek fel sehova, mit csinálnátok akkor? Pótfelvételi, vagy 1 év kihagyás...

2013. máj. 18. 10:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hajrá mindenkinek.:)
2013. máj. 25. 14:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a 2. próbálkozásom már, de én gyógyszerészetire készülők. A kémiát iszonyúan elrontottam és a biosz sem lett valami fényes. Mindkettőből maxos szóbelivel talán meglenne a 390 pont ami Szegedre esetleg elég lesz. de remélem h csökkennifognak a pontok és lemegy 385re akkor talán még van esélyem... De idén már a biztonság kedvéért bejelöltem az önköltségest de attól meg nagyon félek mert rengeteg hitelt halmoznék fel akkor.
2013. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Remélem most sikerülni fog neked is! hogy telt az az év egyébként, amit kihagytatok? Elmentetek dolgozni, vagy végig tanultatok? Nem lesz furcsa 1 év kihagyás után visszamenni?
2013. máj. 25. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!