Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE-BTK magyar szak vélemények?

ELTE-BTK magyar szak vélemények?

Figyelt kérdés
Szeptembertől az ELTE-BTK magyar szak lelkes táborát fogom gyarapítani vagyis nagyon remélem. Jelenlegi hallgatói jogviszonyban lévő tanulóktól érdeklődnék :nagyon nehéz a tanterv teljesítèse?
2013. jún. 30. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hallottam odajáróktól, hogy nem tartozik a nehezebb szakok közé a BTK-n
2013. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1%
A Makiban találkozunk :) Szeretem a hamburgert, csak évente egyszer eszek :D (Nem a legjobb döntés volt...)
2013. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


nem kértem a virtuális támogatásodból.

2013. jún. 30. 21:20
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

VÉGRE valaki, próbálom hetek óta felkutatni, hogy hátha van más, aki magyar szakot jelölt az ELTE-n. Nekem meggyőzőek voltak, mikor ott voltam nyílt napon. Remélem, hogy felvesznek :)))

Hány pontod van?

2013. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De jó!:))) 432 mindent összevetve pedig igyekeztem.Èn is mindenhol kutattam a leendő hallgatók vagy tapasztalatokat mesélők után.Neked?Hogy sikerült az emelt magyar?
2013. jún. 30. 22:07
 6/20 anonim ***** válasza:
442 :) szerencsére nagyon jól, 86 % lett :) neked?
2013. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
82 %-os lett.
2013. júl. 1. 09:01
 8/20 A kérdező kommentje:
Kezdek elbizonytalanodni pedig ez volt az álmom.
2013. júl. 1. 10:38
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért?
2013. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ott végeztem, valóban nem túlságosan nehéz, bár a nyelvészettel többen szenvednek az irodalmár érdeklődésűek közül és fordítva, illetve nyelvészetből a szófajtan, mondattan elég nehéz, irodalomból pedig az irodalomelmélet, de odafigyeléssel, szorgalommal teljesíthető könnyen 4-esre, 5-ösre. Mindig sokan vagyunk, nagyon jók a tanárok, komoly, elismert szakemberek, nagyon jó és érdekes tárgyak vannak, sok választási lehetőség van...Ha bármi érdekel, írj nyugodtan privátot.

Elhelyezkedésről nem tudok sokat mondani, most mesterszakon vagyok, viszont akadnak lehetőségek, ha az egyetem alatt próbálkozol valahol dolgozni vagy ha teheted, akár fizetetlen gyakornoki helyet bevállalni pl. egy kiadónál (ahelyett, hogy a Mekibe menj dolgozni, ami tényleg nem sokat ér - mármint az egyetem alatt).

2013. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!