Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi eljárás során lehet...

Felvételi eljárás során lehet olyat kérelmeznem, hogy az érettségi átlaghoz az 5 tantárgyból az ötödik, választott tantárgyat ne a bizonyítványból, hanem tanúsítványból számítsák, elvégre ugyanaz a tantárgy?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol?
2013. júl. 1. 19:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
info@felvi.hu
2013. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valami változott a felvételi pontszámításban amit nem reklámoztak.

Én ugyan 3 éves leszek szeptembertől, de megnéztem a felvi kalkulátorában kevesebb pontom lenne 2-vel ha most jelentkeznék igazgatásszervező szakra, mint 2011-ben volt, pedig ugyanazokat az érettségi eredményeket írtam be mint 2 éve amikor jelentkeztem.

2013. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó 2011-ben még nem a 480 pontos rendszer volt? Most 500 a maximum.
2013. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, de az alap az 400 pont most is, csak nem 80 hanem 100 többletpont szerezhető hozzá.

Ebben az alap 400 pont kiszámításában változott valami amit nem reklámoznak.

Mivel nekem nem volt emeltem sem nyelvvizsgám, sem hátrányos helyzetem stb..én 400 pont alatt voltam. Most nem ugyanazt adja ki a pontszámító kalkulátor mint 2011-ben.

2013. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez érdekes

Talán nem eléggé kifinomult a számítási algoritmususk (nincs elég jól megprogramozva)

2013. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"Az érettségi tanúsítványban szereplő eredmény az érettségi pont számításánál vehető figyelembe, a tanulmányi pontot kizárólag a középiskolai bizonyítványban és az érettségi bizonyítványban rögzített jegyek adják.



További kérdései esetén leveléhez kérem, hogy csatolja az előzményeit is.



Üdvözlettel



Balogh Ilona


Tájékoztatási Iroda


Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.


www.felvi.hu"



Ez így biztos...

2013. júl. 3. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!