Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosit késő elvégezni 29...

Orvosit késő elvégezni 29 éves korra? Ti lenézitek azt aki 29 éves korában lesz orvos? Illetve túl öregnek számít már?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Tény, hogy ennyi idős korban már a karriered csúcsán kellene lenned, régen tudni, hogy mit szeretnél, és véghezvinni, de én mégis azt mondom, hogy nem késő. Én is hasonló cipőben járok, igaz még jóval fiatalabb vagyok, mégis úgy érzem, hogy későn jutott eszembe ez az egyetemesdi, de soha sincs késő elkezdeni azt, ami úgy érzed hogy boldoggá tesz! Ne törődj senki véleményével, tanulj, és lepd meg őket kitartásoddal, és hogy véghez viszed amit kitűztél! :) Viszont az orvosi esetében szerintem ez csak akkor valósulhat meg, ha már van valamennyi háttértudásod a területen...
2013. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
van egy rezidens "ismerősöm".(azért írtam idézőjelbe, mert csak a kórházban beszéltünk párszor). szóval ő már elmúlt 30 és még mindig van pár év a suliból. szerintem semmi elítélendő nincs ebben, másrészt öregnek se neveznék egy 30 éves orvost. bizonyos esetekben meg még jobbak is mint a 80 akárhány éves kollégák, mert míg ők a régi időkben tanultakat alkalmazzák, addig a fiatalabbak nyitottabbak az új dolgok felé és több új kezelési lehetőségről stb hallanak.
2013. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
*most látom, hogy azt írtad, hogy elvégezni, mégcsak nem is elkezdeni.. akkor meg főleg hogy semmi okod aggodalomra !:) Sok sikert és kitartást hozzá!
2013. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már az orvosin tanulok és most végeztem el a 3ad évet. Most vagyok 26 éves. Mire végzek 29 leszek. De már most öregnek érzem magam.
2013. júl. 5. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem néz le senki.

Menj el pl. háziorvosnak, azokból úgyis nagyon kevés van.

Szükség van az orvosokra

2013. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Az az egy-két év korkülönbség nem hinném, hogy

igazándiból számítana.

Az a fő, hogy majd jó orvos legyél.

2013. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5 év korkülönbség van. Normálisan 24 éves korban kellene végezni.
2013. júl. 5. 18:15
 8/13 A kérdező kommentje:
Már rég végeznem kellett volna mivel 26 vagyok de még csak most leszek 4ed éves.
2013. júl. 5. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
nemvaaagy:D
2013. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Orvosoknál egyáltalán nem gáz.
2013. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!