Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyészmérnöki első év -...

Vegyészmérnöki első év - emelt kémia?

Figyelt kérdés
Ha elvégzem a vegyészmérnöki első évét, a májusi emelt kémia érettségin kb. milyen eredményt lehet elérni? Láttam h első évben van ált.kémia, labor, számítás, szervetlen kémia. Kb. milyen eredménnyel tudnám megírni az emelt kémiát, ha tisztességesen tanulnám a kiadott anyagot?
2013. aug. 6. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
(csak megjegyzem,hogy az amit ott tanítanak sokkal több,mint az érettségire kellene, rengeteg olyan dolgot tanítanak,amit ott gimiben nem is hallottál)
2013. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor egy 80% reális?
2013. aug. 6. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem érted, hogy ott teljesen mást oktatnak? Nem az érettségi anyagot.
2013. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

naponta hányan kérdeztek még ilyen baromságokat????

az egyetemi semmi olyat nem fogsz tanulni, amit az érettségin kérdeznek tőled. vegyészmérnökin meg főleg, mert az első félévbe mindössze egyetlen egy kémiás tárgy van meg annak a számolási gyakorlata. (én is jártam rá)

szóval azzal egyetlen ponttal se fogsz többet szerezni az emelt érettségin!!!!

2013. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!