Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ilyenkor még hova...

Szerintetek ilyenkor még hova fordulhatok segítségért a továbbtanulásommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Idén leérettségiztem és még mindig nem jelentkeztem tovább semmilyen képzésre. Ahova eddig jártam, oda már nem akarok menni, a szüleim pedig annyira hülyék ehhez, hogy amikor általánosból mentem középsuliba, akkor is csak annyit bírtak mondani, hogy oda, meg hogy miért ne máshova. Ezt pontosan ezért nem is akartam velük megbeszélni. Végül aki felmerült tanárom azzal és mással sem beszéltem ezt meg, reméltem hogy egyedül el tudom intézni. Pontos elképzelésem nincs, hogy mit szeretnék csinálni és így még mindig nem jutottam eredményre a saját képességeim összegzésével, a környékbeli lehetőségek áttekintésével és a saját jövőmmel kapcsolatos elképzeléseimmel. Voltam a Munka ügyi hivatalban is, de ott az ügyintéző csak letudta a kötelezőt, nyilvántartásba vett mint kezdő álláskeresőt a'sszem, ami ugye nekem nem a legjobb. Fenntartom még arra a lehetőséget, hogy még kérvénnyel vagy telefonos egyeztetéssel be tudom még magamat könyörögni egy rendes nappali iskolai rendszerű képzésre, ha kapok hozzá segítséget. Ötleteket javaslatokat írjatok, hogy mit kéne tennem. Velem kapcsolatos pontos konkrétumokról privátban.

2013. aug. 26. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%

OKJ-ra nem akarsz menni?

Addig menj oda, míg ingyen van (21 éves korig)

Utána már oda sem mehetsz

2013. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!