Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Mit dolgozzak?...

Mi legyek? Mit dolgozzak? Csak mert fogalmam sincs.

Figyelt kérdés

Előre is bocs,szerintem rossz kategóriába raktam.

Fogalmam sincs mi legyek.Gimnáziumban tanulok német kéttannyelvű szakon.Nem sokára jön az érettségi.Nyelveket imádom,és tudom is.Németből felsőfokúra készülök,angolból középfokúm van(később szeretnék ebből is felsőt..)reál tantárgyak(matek,fizika..)egész jól mennek..szeretem is őket..törit szintén szeretem,vele is szívesen foglalkoznék:) viszont az irodalmat,nyelvtant,kémiát,bioszt nagyon nem szeretem.Rajz,ének,tesi mennek,de ezekkel nem szeretnék komolyabban foglalkozni.Személyiségem:háát eléggé céltudatos és enyhén maximalista vagyok.Sőt néha elég feminista is.Eddig valahányszor elhatároztam valamit,meg is valósítottam. Ja,és lehet,hogy feltűnt,de nagyon önbizalom hiányban sem szenvedek..:D de nem vagyok öntelt. Komolyabb állásokon gondolkodnék. Mindenképpen felsőoktatás,csak még nem tudom,hogy külföldön vagy itthon. Pénzügyi dolgokhoz,nyelvekhez van érzékem.Imádom befolyásolni az embereket.Nagyon jól kommunikálok,és mindig valahogy úgy forgatom a dolgokat,hogy nekem kedvezzenek.Lényegében ennyi.Még lehet kipróbálok egy két pályaválasztási tanácsadó félét is. Mert most az egyszer nincs célom..



2013. szept. 28. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
közgáz ugrik be így elsőnek
2013. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!