Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha fogalmam sincs...

Mit tegyek ha fogalmam sincs hogy valósítsam meg az álmaim?

Figyelt kérdés
Kisgyerek koromba az volt a vágyam hogy híres legyek és megbecsült, cikkezzenek rólam az újságok, interjút kérjenek a tv-k ilyenek. Mindig irigyeltem mondjuk az ilyen profibb extrémtáncos gyerekeket akik a rendezvényeken felléptek, ilyenek. Most 20 éves létemre is ha látok egy fiatalabb gyereket aki ezeket elérte, akkor az van benne, hogy én erre nem voltam képes, és gyerekként már nem is leszek soha többet. Ez sokáig úgy kiment a fejemből de már egy jó ideje megint elő furakodik a fejemből ez a gondolat. De a leghátráltatóbb hogy ezeket a vágyakat nem tudom hogy teljesíthetném be. Nem tudom mit csináljak, merre induljak az egésszel, mihez lenne kedvem, amivel ezt véghez vihetném...
2013. júl. 31. 15:44
 1/1 anonim válasza:
Én ugyan ilyen voltam...Bele kell törődni, hogy ilyen dolgok mindig is létezni fognak, hogy "híresség", "tehetség" stb. Ha megnézed mi "átlag" emberek többségben vagyunk nem lehet mindenki híres és kivételes ember. Hidd el, hogy annak több értelme van, ha azt a célt tűzöd ki magadnak, hogy 10 év múlva legyen lakásod, feleséged és esetleg egy szép gyereked .. :)
2013. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!