Merre menjek tovább?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem :)

19 éves vagyok. Tavaly érettségiztem, és most villanyszerelőnek tanulok. Jövőre lesz a szakmunkás vizsga. A kérdésem az lenne, hogy ha megszereztem a szakmát, akkor utána mit lenne érdemes még tanulni.

Páran mondták, hogy legyek autóelektronikai szerelő, vagy tanuljak elektrotechnikusnak, gondoltam főiskolára is, mint villamosmérnök, de az is felmerült, hogy maradok villanyszerelő és kimegyek külföldre.

Szerintetek? Köszönöm előre is a segítséget.



2013. okt. 23. 09:21
 1/2 anonim válasza:
Én a helyedben dolgoznék és mellette suli. Az sose rossz ha több szakmád van. Lehet pár év múlva megunod az egyiket és tudod csinálni a másikat, vagy valamilyen ok miatt egyiket nem csinálhatod, stb. De a külföld se rossz. Sok országban jól kereshetsz vele:) sok sikert bármibe vágod a fejszéd
2013. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. okt. 25. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!