Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Mi kell ahhoz, hogy valaki versenymérnök lehessen?

Figyelt kérdés
Milyen képzést kell elvégezni? Van külön ilyen vagy esetleg közlekedés/jármű mérnökből is lehet? Mondjuk, ha valaki autómotor sport versenymérnök akar lenni.

2013. nov. 3. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Befolyásoltság.
2013. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de én nem erre gondoltam :)
2013. nov. 3. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gépépszmérnök / járműmérnök tűnik a leglogikusabbnak - kifejezetten versenymérnöki képzésről nem tudok. De Magyarországon leginkább protekció szükséges ahhoz, hogy valaki ilyesmit csináljon.
2013. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a hasznos választ. ;)
2013. nov. 3. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:

úgy tudom, Angliában van pl olyan, hohy járműmérnök tud specializálódni


itthon is a járműmérnöki a jó alap, aztán elmenni az adott egyetem FRT-jéhez (BME-n tudom hogy van és Kecskeméten is, tán Győrben is; esetleg Óbudain a gépészeknek, de abba nem vagyok biztos)

2014. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
BME-s FRT teamből már volt, akit a Zengőék elhívtak dolgozni, és most Michelisz autójával dolgozgat (még nemhiszem, hogy versenymérnöke, de már elindult a hosszú úton)
2014. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

#6

Az ember azt gondolná hogy a FRT többet ér annál minthogy egy szedett-vedett túrakocsi sorozat egyik legkisebb csapatában sokadik cseléd lehess.

2014. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!