Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Pásztón,...

Mi a véleményetek a Pásztón, Mikszáth Kálmán Líceum,? Magyar-francia szakáról?

Figyelt kérdés

nagyon jó lenne oda elmenni,nehéz bekerülni? a szóbeli milyen? jó a tanárok? kollégium milyen? a kaja?

ajj segítsetek..



2013. nov. 6. 18:51
1 2
 11/15 anonim válasza:

Kedves legutóbbi válaszoló, véleményeddel teljes mértékben egyetértek, mintha csak én írtam volna.


Remélem sokan megnézik ezeket a reakciókat, és elgondolkodnak rajta, hogy megéri-e ez a sok szenvedés nekik. Nekem azóta is rémálmaim vannak ezzel az iskolának nevezett bolondok házával.

2017. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van a közelben másik (jobb) suli?
2017. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Aszód
2017. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
28%
Jaj, nehogy már azt mondjátok, hog rossz...egyeltalán nem rossz. Lehet, hogy bírni kell, de ott szerzel tudást. Ha egyetemre akarsz menni, nagyon ajánlom, szerintem nagyon jó iskola. A hajszolással is felkészítenek az egyetemre. Ott tényleg tanulni kell. Innen legalább könnyebb bekerülni egyetemre, mivel ígyis, úgyis tanulnod kell itt. Egyébként lehet, hogy van egy-két bunkóbb tanár, de vannak iszonyat kedves és aranyos tanárok is. Igazából főkét kedves tanárok vannak.Én személy szerint nagyon ajánlom az iskolát. Ahogy már előttem mondták, az ország egyik legjobb gimnáziuma. Aki oda megy az valóban gondolja meg, hogy bírja-e. De szerintem azért annyira nem gáz. Rohadt jó.
2018. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Annyiban igazad van, hogy "felkészít" minket az egyetemi életre, hiszen már kilencedikben 1 oldalas francia szöveget kell bemagolnod és szóról szóra felmondani, esszéket írni franciául, és tételeket tanulni, vizsgázni... Kilencedikben. Amikor még annyira nem tudsz franciául...És még sorolhatnám az évek során ránk aggatott elvárásokat. Szóval igen, ezek után tényleg nem túl megerőltető az egyetemi élet. :D
2018. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!