Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hová érdemes jelentkeznem?

Hová érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Nagyon régen érettségiztem már.

2001-ben,így a számítások,amelyek a pontokat illeti,nem ismerem.

Pedig jó lenne,hiszen,akkor lenne elképzelésem,hová lenne érdemes jelentkeznem?

Egyébként,Nyíregyházára szeretnék járni.

Csak,attól tartok,hogy olyan szakokra jelentkezem,ahová a pont nem lesz elég,ezért kérdezősködöm.



2013. dec. 23. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát 30 évesen kezdesz el arról és olyan mélységben gondolkodni, amiről egy átlagos 14 éves? Mivel foglalkoztál az elmúlt évtizedben? Az nem lenne jó kiindulópont? Sosem késő tanulni, meg jó az elhatározás, csak valami szilárdabb elképzelést várna az ember ha már ezt kiötlötted.
2013. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem.

Már rögtön utána próbáltam egyszer,de 3 műszakos munka mellett egyszerűen nem tudtam felkészülni a felvételire+2 hónappal hamarabb volt,mint,ahogy mondták előzetesen.

A következő években lett volna lehetőségem,elvileg,felvételik nélkül is bejutni,de valahogy nem láttam értelmét.

Úgy éreztem,hogy nem tudom megcsinálni.

Annak ellenére sem,hogy a környezetemben mindenki biztatott.

Azért kellene egy diploma,hiszen,csak ez ér valamit nálunk.

2013. dec. 24. 00:53
 3/4 anonim ***** válasza:
"Kiesve" a normál hallgatói rutinból, sokan levelezős képzésre mennek. Ez nem jöhet szóba? Mindenképpen állami támogatott nappalis szeretnél lenni? Ezek után is az a kérdésem van, hogy mi az ami leginkább érdekel, miben van tapasztalatod a munkából. Logisztika? Marketing? Autószerelés? Mégis? A pontszámításról fogalmam sincs, de biztosan számítják valahogy a régi eredményeket is. Ezt a felvi.hu -n kellene kiderítened.
2013. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is köszi,hogy segítesz!:)

Több,mint 8 évet dolgoztam 3 műszakban egy gyárban!

Nagyon leszíva az energiám!

Már muszáj voltam leszámolni,mert komolyan veszélyben volt az egészségem.

Ezután döntöttem el,hogy kellene próbálni ismét tovább tanulni,de most komolyan véve a dolgot!

Gépkezelő voltam egyébkén meg diszpécser.

Sajna fősulis pozim nem volt eddig,ami érthető!:D

Törciből és irodalomból,nyelvtanból voltam jó.

A matek nagyon gáz lett!

Szal reálos dolgok kizárva!

A logisztika amúgy tetszene!

Nemrég elvégeztem egy targis tanfolyamot és készülök egy másik féle targisra is!

2013. dec. 24. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!