Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás, felvételi és...

Továbbtanulás, felvételi és egyéb?

Figyelt kérdés

Na szóval azt szeretném kérdezni, hogy tudnátok mondani Miskolcon valami gyenge gimit, vagy legalább csak közepeset? olyat ahova magyarbol 4-5 vagyok, matekból meg 3-4es . igazából én a matektól félek nagyon:( az biztos már hogy gimibe akarok menni. csak nem olyan erősbe. szóval létszi tudnátok olyat mondani? nem az számit hogy ha felvesznek ott sokat kell-e tanulni hanem hogy felvételinél az én gyenge matekommal is felvegyenek. remélem értitek. és kapok normális válaszokat is. és tapasztalatokat is várok. ha például te odajársz.ja és csak miskolcon legyen! előre köszönöm! ha valakit érdekelne azaz ez is szükséges lenne hozzá akkor majd jogi pályán akarok elhelyezkedni, mint ügyvéd:)


(helyesírásért bocsi,csak telóról vagyok)

tudom,hogy ez még eggyeseknek korai, de én aggódok,hogy mi lesz a jövőben továbbtanulással kapcsolatban.

13/L és 7.-es vagyok



2014. jan. 8. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Zrínyi vagy Avasi.
2014. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!