Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egyetemen én egyedül...

Ha egyetemen én egyedül vettem fel egy órát, akkor az az óra elmarad vagy csak nekem is megtartja? L21

Figyelt kérdés
Felvettem egy francia nyelvű órát,de csak én egyedül.

2014. febr. 2. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A neptunban ki szokták írni, hogy mennyi a minimum létszám. Bár nálunk van, hogy az semmit nem jelent. Pl. vizsgán volt, hogy a minimum 5, és csak 2 ember ment, mégis azt mondta a tanár, hogy megtartja a vizsgát. A lényeg: kérdezd meg az illetékes tanárt.
2014. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rá kell kérdezni. Nekem is volt egy félévem, amikor egyedül hallgattam a franciát. Később összecsaptak más szakokkal, így lettünk 4-en. A tanár lelkes volt, megtartotta így is.
2014. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
remélem akkor megmarad az óra,nagyon szeretném:)
2014. febr. 4. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!