Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon el vagyok keseredve...

Nagyon el vagyok keseredve mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elegem van egyszerűen nagyon buta vagyok :( és lusta is.. semmire se vagyok jó,nincsenek jó tulajdonságaim és ezek ugye az iskolában ahol teljesíteni kell jönnek ki a legjobban. Sehol nem kapok elismerést csak baszogatást. Itthon utálnak a suliba butának tartanak , az emberke mindenhol lenéznek. Már annyira elegem van,hogy végképp elment a kedvem a tanulástól meg bármilyen munkától.. A mekibe egyáltalán felvesznek dolgozni??
2014. febr. 12. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy mások mit mondanak rólad, az ő véleményük nem minősít téged. Én jó pár tárgyból voltam 2-es, 3-mas (lány létemre!), mégis itt vagyok, lassan 2 diplomával. Otthon próbáld megmondani, hogy bánt, hogy így beszélnek veled, hogy ez nem segít, amit mondanak, és ha valóban segíteni szeretnének, küldjenek különtanárhoz. A suliban meg próbálj nem törődni a többiekkel, biztos van legalább egy dolog, amit minden osztálytársadnál jobban tudsz!! Próbálj ezekre rágyúrni!!
2014. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!