Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE fizika szakhoz kell-e...

ELTE fizika szakhoz kell-e emelt, és ha igen mindegy miből?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 06:57
1 2
 1/15 anonim válasza:

kettőt kell választani: biológia v. fizika v. földrajz v. informatika v. kémia v. matematika v. természettudomány v. szakmai előkészítő tárgy


Tehát nem feltètlenül kell, de èn azt javaslom csinálj.Ha csinálsz emeltet akkor az imènt felsorolt tantárgyakból csinálj mert azokèrt jár a +pont.

2014. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tehát nem muszály hogy legyen emeltem?
2014. ápr. 8. 12:26
 3/15 anonim válasza:
Nem muszáj, de hidd el, hogy később örülni fogsz annak ha van. Én is az ELTE egy természettudományos karára jártam egy éve.. ott is hangsúlyozták a tanárok, hogy az lenne a jó, ha mindenki emelt szintű érettségivel menne és ha fizika szakra mennél, célszerű lenne az emelt szintű érettségit fizikából tenni.
2014. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A tudásom meg van hozzá,emelt matekhoz is de nagyon félnék az emelttől,jobb az ha nem parázok,jobban teljesítek.
2014. ápr. 8. 18:36
 5/15 anonim válasza:
csinálhatnál fizikából előrehozottan egy közèp szintűt ès 12. èv vègèn egy emeltet, így nem izgulnál már annyira emelten mert ott lenne egy jó közèp ha esetleg nem úgy sikerülne + szerezhetnèl egy kis ”tapasztalatot” is vizsgázás terèn.
2014. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos erről már lekéstem,már le kellett adni a jelentkezéseket.
2014. ápr. 8. 20:12
 7/15 anonim válasza:
szeptemberben is el tudsz menni, nem?
2014. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekünk elméletileg már nem lehet előrehozottazni.Idén is csak angolból és infóból lehetett.
2014. ápr. 9. 14:32
 9/15 anonim válasza:
Hát, akkor sajnálom :/ nem kínozni akartalak azzal hogy emeltre beszéllek rá, csak jót akartam, tapasztalatból mondtam, hogy jól jön az emelt.
2014. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vettem bántásnak,sőt köszönöm szépen a segítséget!Úgy néz ki mégis fog kelleni egy emelt,osztálytársaim szerint egy emelt kötelező minden szakhoz.A matek vagy a fizika lenne praktikusabb?Vagy azon is gondolkodtam,hogy ha már lúd legyen kövér és bevállalom mind a kettőt.
2014. ápr. 12. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!