Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE fizika szakhoz kell-e...

ELTE fizika szakhoz kell-e emelt, és ha igen mindegy miből?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 06:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
ha fizika szakot választasz akkor szerintem a fizika a praktikusabb. Az osztálytársad biztosan jobban kèpben van az azzal kapcsolatban, hogy kötelező-e az emelt mert èn nem követem annyira a felvètelivel kapcsolatos dolgokat de utánanèztem ès nem találtam cikket miszerint mindenhol kötelező lenne. Szerintem ebben az èvben mèg biztosan nem kötelező hiszen a felvi sem írta. A 2015-ös felvèteliről meg nem tudok sokat, de ezt találtam : [link] itt van a szakok listája ahol kötelező az emelt ès itt a fizika is tehát igaza volt a barátodnak.
2014. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Hát akkor valóban kénytelen leszek bevállalni.
2014. ápr. 13. 22:47
 13/15 anonim válasza:
menni fog ne aggódj, jobb lesz így :-)
2014. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát remélem :D Még egyszer köszönöm szépen a segítséget!
2014. ápr. 15. 08:41
 15/15 anonim válasza:
szívesen, ès ne haragudj a fèlrevezetèsèrt, tènyleg nem tudtam, hogy előre meghatározták a 2015-ös felvèteli követelmènyeket is
2014. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!