Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek érdemes most tanulni...

Minek érdemes most tanulni érettségi után? Melyik szakmát keresik a legjobban és melyik a legjobban fizető?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok eldönteni hogy mit kezdjek magammal tovább tanulás terén... csak a sport érdekel

2014. ápr. 26. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a sportból meg tudnál élni az már kiderült volna eddigre.Esetleg ajánlom neked a rendőr vagy katona pályát, ott a sportnak a fizikai erőnlétnek nagy szerep jut, ráadásul ha elvégzed biztos állás. Túl nem fizetik, de azért elég jó keresetet biztosít, az átlagnál mindenképpen magasabbat. Pont ezekért nem könnyű bejutni az érettségi utáni 2 éves képzéseikre vagy akár a nemzetvédelmi egyetemre. Viszont ebbe az irányba akkor menj ha jól tűröd a parancsolgatást és a tekintélyelvű rendszereket, bár erre elvileg a sport is megtanított.
2014. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát csapatkapitány vagyok szóval nem nagyon szoktam hozzá hogy nekem parancsolgatnak... megtudnák élni a sportból ha nem Magyarországon laknék :\ rendőr katona kilőve számomra... nem szimpatikus
2014. ápr. 26. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ezt igazából Neked kell eldöntened. Elsősorban próbálj szelektálni a szakok közül, mert nagyon sok van, amivel sokat lehet keresni, de téged nem érdekel. Konkrétabb kérdésekben többet lehet segíteni.
2014. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
". megtudnák élni a sportból ha nem Magyarországon laknék" És ezt miből gondolod?
2014. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert tisztába vagyok a képességeimmel
2014. ápr. 27. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
De akkor végülis megválaszoltad a kérdésedet..
2014. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát jó egy faluban élek... senki nem fog itt fel fedezni vagy te hogyan gondoltad ?
2014. ápr. 29. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ugye a kérdésed az volt, hogy "Minek érdemes most tanulni érettségi után? Melyik szakmát keresik a legjobban és melyik a legjobban fizető?"

Le is írtad, hogy tehetséges vagy a sportban, ez érdekel és meg is tudsz belőle élni. Ez egy elég nyilvánvaló válasz a kérdésedre.

2014. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mondj egy ötletet hogy hogyan valósítsam meg!!
2014. máj. 1. 22:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azt tenném, hogy utánajárnék és tájékozódnék ebben a kérdésben. Kiindulásnak a testneveléstanárod a legjobb, vagy nagyobb - a faludhoz közeli - városokban érdemes sportközpontokat keresni és csatlakozni valamelyikhez, hogy fejleszd magad. Nekik már elég széles körű rálátásuk van a továbbtanulás/haladás szempontjából.

Vagy beadhatod a jelenkezésed egy sport szakra is.

2014. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!