Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munka és egyetem lenne...

Milyen munka és egyetem lenne nekem a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerni többféle kultúrát, több nyelvet szeretnék tanulni, és sokat utazni-többféle országot megismerni. (Ázsiát különösképpen szeretem. Milyen munkával tudnám ezeket csinálni? Gondoltam tolmácsra, fordítóra, idegenvezetőre, még nyelvtanárra is. Jövőre érettségizem és már nagyon erősen gondolkozok ezen, de nem tudom mi lenne a legjobb. :/

2014. máj. 4. 14:03
 1/1 anonim válasza:
tanár szerintem ne legyél, tudjuk milyen szar helyzetük van néha. a többi jónak hangzik és ők tényleg ilyenek. esetleg vendéglátás és turizmus vagy gazdaság és menedzsment szakok is ilyenek. mondjuk a gazdasági szakok között a legtöbb olyan, hogy valószínűleg külföldön keresettek.
2014. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!