Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik lenne a legjobb szak?

Melyik lenne a legjobb szak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval én informatikai szakon szeretnék tovább tanulni. Melyik lenne a legjobb választás? Fizetés, elhelyeszkedés szempontjából? Mennyire nehéz? Minél több dolog érdelne. Előre is köszönöm!
2014. máj. 7. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Informatikán belül mi? Programozó? Mérnök-infó? Vagy mi? Amúgy egyikkel sem nagyon lősz mellé.
2014. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy! Néztem a mérnökinfót, programozóit, logisztikai mérnök. Eddig ezt a 3-at. Csak sajnos nem tudom hogy az álláslehetőségek mennyire korlátozottak ezekben a szakokban. Fizetéssel se vagyok tisztában.
2014. máj. 7. 22:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána, melyik pontosan mit jelöl. Mert nehogy azt hidd, hogy elvégzel egy szakot, aztán mindegy, mit tesznek eléd, majd ugyanolyan jól keresel, mint aki kifejezetten arra a területre készült.
2014. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az IT képzés eléggé fénykorát éli, lényegében mindegy. Mondjuk én a három alapszak (gazdaság-; mérnök- és programtervező informatikus) közül egyre se tudnék rámutatni, amit ne ajánlanék. Aki ma egyetemi szinten ért az informatikához, programozáshoz, annak jó ideig nem kell aggódnia a megélhetéséért- szerintem. Azt nézd meg, hogy mi érdekel. A programozás, a mérnöki rész, tehát inkább a hardverek vagy inkább a gazdasági életben próbálnál szerencsét. Egyikkel se lősz mellé!
2014. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!