Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középszintű biológia érettségi?

Középszintű biológia érettségi?

Figyelt kérdés
szerintetek mi várható a jövőheti biosz érettségin? gondolok itt csak témákra, nem konkrét feladatokra. vagy ez kb zsákbamacska?
2014. máj. 11. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Passz, bármi lehet benne. Szóbeli tételsort kaptál?
2014. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

persze azt kaptam

csak azért kérdeztem mert pl töriből vagy magyarból erre meg erre számítanak mert h évforduló van vagy vmi. és azt hittem h a bioszhoz is köthető most vmi. emlékszem 2011ben mikor érettségiztem először bioszból a vörösiszap katasztrófáról volt egy cikk, ugye ez az ökológia rész volt

2014. máj. 11. 19:55
 3/24 anonim ***** válasza:

Hogy hogy kaptál?

Én nem kaptam semmit, hiába kértem. Szóval nekem a szóbeli is zsákbamacska. :(

Tudom jogellenes kiadni meg minden, de akkor is szemétségnek tartom, hogy elvárják, hogy még szóbelire is kitéve betéve tudjam az anyagot..és van rá 1 hónapom megtanulni a többi mellett.

2014. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nekem 2011ben is kiadta a tanárom. rendszerint kiszokás adni iskolán belül hisz azt a tanárod állítja össze. minden sulinak más ezért. ezért én a szóbelitől nem félek, viszont az írásbeli húzós lesz. megcsináltam az eddigi érettségiket és van ami jól sikerül van ami kevésbé. hát nem tudom milyen lesz szerdán. rem könnyű :/
2014. máj. 12. 16:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok az előző érettségikkel: van, ami nagyon jól megy, de van, mai meg kevésbé... nagyon parázok, emiatt a szerdai naptól (konkrétan már úgy érzem, már elbuktam az egészet).
2014. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
elbukni nem hiszem h elfogsz. nem olyan nagy ördöngösség. az már más tészta h minél jobbat szeretnél írni. nekem jó lenne olyan szóbeli írásbelivel együtt 70-75%
2014. máj. 12. 21:34
 7/24 anonim ***** válasza:

Nekem 85% kéne legalább, mert várhatóan nagyon megfognak emelkedni a ponthatárok ott, ahova jelentkeztem, mivel most pont alacsony szinten van és rengeteg volt a jelentkező :/

Az korábbi érettségiim sajnos nem sikerültek túl prímán, persze még a szóbelik hátra vannak. Nem félnék ennyire a biosztól ha megkapnék egy konkrét tételsort és nem 3 vagy négy könyvet kéne szóról szóra tudjak. Reménykedem abban hogy könnyű lesz az írásbeli, mert így simán benne van a pakliban, hogy a szóbelin elvérezhetek.

2014. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem fogsz :) am hova jelentkeztél? én szegedre a dentálhigénikusira, debrecen, pécs orvosi képi diagnosztikára
2014. máj. 12. 23:17
 9/24 anonim ***** válasza:
Semmelweisre: védőnő, szülésznő és népegészségügyi ellenőr szakokra.
2014. máj. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
A képalkotó diagnosztikust én is fontolgattam csak ha jól tudom kell hozzá matek, így nem mertem bevállalni :)
2014. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!