Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most komolyan azt tanuljam...

Most komolyan azt tanuljam amit nem akarok és úgysem fogok abban dolgozni, hátha megtetszik?

Figyelt kérdés
Hülyének néznek hogy agrárra akarok menni,nyomják hogy jog vagy gazdaságtudomány.. De ha engem ez érdekel,és ambiciózus vagyok,akkor fogok boldogulni! ti hogy kezelitek az ilyet? Tényleg "éhen fogok halni"? Mert h anyámék jobban tudják ők a felnőttek stb...
2014. jún. 5. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mondják, mert azok közelebb vannak a pénzhez (érdemi munkát meg nem nagyon kell végezni), aztán tudod, aki közelebb ül a tűzhöz, az kevésbé fázik.
2014. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jogot javasolják, akkor édesanyádék mégsem tudják annyira jól. Jogi szakma teljesen telített, de ha ez nem lenne elég, óriási felelősségekkel és kiadásokkal jár. Édesapám 30 évig ügyvéd volt, de amikor végül elment nyugdíjba elmondta, hogy ez már nem élvezhető szakma.


Gazdasági szakon végzők általában elmennek valamelyik multihoz. Ennek megvannak az előnyei és hátrányai.


Agrár szakokról nem tudok semmit, de egy biztos: ha tényleg ezt akarod csinálni, akkor győzzed meg szüleidet róla.

2014. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a biológia,földrajz amit szeretek. fizika kémia is kedvenc. a növények, a föld, az időjárás, minden. el sem tudom magam képzelni egy irodában!


úgy érzem engem alacsonyítanak le azzal h el sem tudják képzelni h meg fogok tudni élni egy agrár diplomával..:(


amúgy az egész azon bukott ki h megtudták nem azokba az iskolákba jelentkeztem csak amiket ők akartak. így most követelik a sorrendmódosítást,különben nem segítenek stb. De van koli,diákhitel,diákmunka én nagyon eltökélt vagyok,de a végén még kitagadnak! :(

2014. jún. 5. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!