Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás, pályaválasztás?...

Továbbtanulás, pályaválasztás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

7. Osztályos vagyok. Még pontosan nem tudom, hogy hol fogok továbbtanulni, de van két ötletem. Mindenképpen olyan emberek írjanak, akik járnak/jártak ezekbe az iskolákba: Budai Szakközépiskola, Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola

Az év végi osztályzataim:

Nyelvtan: 3

Irodalom: 4

Angol: 3

Matek: 2

Földrajz: 3

Biológia: 2

Kémia: 3

Ének: 4

Fizika: 2

Tesi: 4

Technika: 5

Történelem: 5

Rajz: 4

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek felvesznek ezekkel az osztályzatokkal legalább az egyik szakközépiskolába? Valamint mi a véleményetek ezekről az iskolákról, jó az oktatás, a közösség milyen, milyenek a tanárok?



2014. jún. 5. 19:51
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én Gundeles vagyok,szoval csak arról tudok véleményt mondani. Az iskoláról az a hir megy, hogy bekerülni könnyebb, mint bent maradni. Én 0.ban vagyok. Szerintem a jegyeiddel simán, meg ugye ha jelölted akkor most körül lesz majd szobeli. Egyébként nem rossz iskola, a tanárok elég változatosak, van pár akir kivánom, hogy ne kapj meg ha ide jössz, de a tanárok nagyrésze jófej és megtanitanak, bár nem olyan mint az általános, nem is kezelnek annyira felnőttként itt, a közösség szerintem itt annyira nincs, inkább osztály/évfolyam szinten. Remélem segitettem. :)
2017. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!