Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 12 db tétel 2 nap alatt meg...

12 db tétel 2 nap alatt meg lehet tanulni? 2-3 oldalasak

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 21:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
biológia érettségi középszinten de van kísérletek része is bár az menni fog. ezeket már tanultam egyszer mert ismétlő érettségi ez és egyetemen is tanultam már javarészét. csak még is max pontot kell teljesítenem.. :/ köszi a bátorítást :)
2014. jún. 12. 23:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Most voltam emelt bioszon par napja,kedvesek voltak kihuzzak belolr

Ed a szrt is :D

2014. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Persze, én is mindig kampányszerűen tanultam: az utolsó napokra hagyva. Javaslom, hogy olvasd el a tételt, utána próbáld hangosan visszamondani magadnak, először még belenézve, utána magadtól, saját szavaiddal, az értelmét, lényegét felfogva. Ha ezt meg tudod tenni, már tudod is a tételt. Attól függ, milyen tantárgy. Törinél pl. az évszámokat is jól meg kell jegyezni, nyelvnél az odaillő kifejezéseket. 2-3 tétel után tarts szünetet, egyél vagy végezz testmozgást, hogy utána fogjon az agyad.
2014. jún. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszkösz mindenki :) ma meg hnap belehúzok
2014. jún. 14. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!