Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF-re mennyi az ösztöndíjas...

BGF-re mennyi az ösztöndíjas ponthatár?

Figyelt kérdés
sziasztok! :) pénzügyre, gazdaságra, kereskedelem-marketingre gondolok :) mennyi az ösztöndíjas ponthatár? ha jól tudom az alap 260. Köszi a segítséget! :)

2014. júl. 16. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

tavalyi ponthatárok:

[link]


A szeptemberben kezdődő képzésekre vonatkozó ponthatárok júli 24-én derülnek ki.

2014. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pénzügy és számvitel: 458

gazdasági menedzsment/ nemzetközi gazdálkodás: 460

kereskeselem és marketing: 449

Ezekből, amiket most írtam, tavaly a tervezett ponthatár, 460 lett volna, de mivel csak nagyon kevesen kaptak volna állami helyet, néhány pontot csökkentettek. Ezek az előre meghúzott pontok nem növekedhetnek, mert az kellemetlenül érinthetné a jelentkezőket, de idén a módosított ponthatár csökkentésére sem lehet számítani, mivel van elég jelentkező aki állami helyet fog nyerni. Tehát, nem változnak a ponthatárok, 458,460,449 marad ezeken a szakokon.

2014. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!