Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 405 pontal vajon felvesznek a...

Tamásmáté kérdése:

405 pontal vajon felvesznek a debreceni egyetem általános orvosi szakára?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem hinném, hogy nagyon megváltoznának a ponthatárok. Mindenki tudja már az érettségi átlagokat. Szerintem a több jelentkező pedig nem jelent semmit, mert nem feltétlenül van több magas pontszámmal jelentkező, mint tavaly. Egyébként én is ÁOK-ra jelentkeztem, csak Szegedre és egy ponttal több pontom van, mint neked. Persze hiába nyugtatom magam, hogy valószínűleg 20 pontot nem fog emelkedni a ponthatár, tudjuk, hogy azért bármi megtörténhet. Én már annyira izgulok és ideges vagyok, hogy aludni sem nagyon tudok:( Mindenesetre drukkolok! Szerintem ne aggódj!
2014. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem 391 pontom van :D sztem én aggódhatok inkább, nem pedig te ;) remélem, hogy 4 ponttal lentebb viszik a ponthatárt, mivel a hajdúi és a szabolcsi átlag nagyon gyenge lett bioszból és kémiából (biosztanárom mondta, h beszélt az érettségit javítókkal)
2014. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi elég lesz idén.

Utolsó, te nem jelöltél mást? Szegedre, Pécsre 383 volt a ponthatár tavaly, mégha lesz is emelkedés, senki nem vár akkora mértékűt.

2014. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
nem jelöltem mást, engem a debreceni nagyon megfogott, mellesleg rengeteg ismerősöm tanul ott, valamint a pécsi és a szegedi már nagyon messze lennének tőlem, valamint a SOTE és a DOTE az, ahol azért magas szintű az oktatás, 2. helyre a gyógyszerészetit jelöltem be, de oda meg nem szeretnék menni, pedig tuti, h elég lesz oda a pontom, mert tavaly 369 pont kellett
2014. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, annyira idegesítenek ezek a megjegyzések.. Felejtsd már el, hogy a SOTE-n ill. DOTE- n magasabb szintű az oktatás. Ilyen nincs. Egyrészt, honnan tudnád, egyikre se jártál még?! Az, hogy azok nagyvárosok, vagy mert tavaly magasabb volt a felvételi! ponthatár, még nem jelenti azt, hogy jobb lenne mint a többi. A SZOTE-n és a DOTE-n is ugyanolyan kiváló orvosokat képeznek, mint a debreceni vagy pesti egyetemen.
2014. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem 400 pontom van és Szeged a cél, de Pécs és Debrecen is be van jelölve. Szerintem mind a 4 magyar orvosi egyetem világszínvonalú, hisz fejlett nyugati országokban is keresik a magyar diplomás orvosokat, személyes tapasztalatból mondom, mert sokáig voltam Kanadában. Visszatérve a kérdésre reménykedem, hogy a tavalyi ponthatárok viszonylag megmaradnak. Szerintem idén nem a Debreceni lesz a Sote után, hanem Szeged (jelentkezők száma alapján), de persze ez mind feltételezés, spekuláció. 56 óra múlva kiderül minden! Sok sikert nektek
2014. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a 391 pontos vagyok :D köszi utolsó, neked is sok sikert ;) valóban már nem sok idő van :D remélem, h mindhármunknak fog sikerülni :)
2014. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 400-al várom Debrecent, de Pécset is megjelöltem nem is előszőr, nem is másodszor...nagyon izgulok :).
2014. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó, te már harmadjára jelentkeztél orvosira?
2014. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan csoporttársam, akit harmadjára vettek fel, és eddig nem volt semmilyen gondja.
2014. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!