Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jelentkeztem vedono ek es...

Ha jelentkeztem vedono ek es gyogyszersznek. Es mindkettore meg. Van a po to. Akkor arra vesznek fel amelyiket hamarabb irtam?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra, mármint ha a hamarabb alatt azt érted, hogy előrébb írtad a sorban. Tehát az legyen az első helyen, amit jobban szeretnél. Ha onnan kicsúszol, de 2. helyre megvan a pontod, akkor oda kerülsz be.
2014. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
szerintem előbb tanulj meg írni (bocsi)
2014. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Te meg olvasni mert ezt senki sem kerdezte na meg a sajat dolgaiddal foglalkozni tokeletesseg!
2014. júl. 23. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
mindkét szakhoz kicsit több alázat kéne, mert ezzel a felsőbbrendűséggel elég sok problémád lesz a felsőoktatásban.
2014. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nem tudhatjuk, miért ír így, lehet, hogy önhibán kívül, és nem ő kezdte a gunyoros hangú beszólogatást, nem biztos, hogy belőle hiányzik a kellő alázat, mégha indulatosabban is reagált, mint kellett volna.

Az ékezethiányból arra következtetek, hogy határontúli, lehet, hogy nem tanították részletesen a magyar helyesírásra.

2014. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy érintős mobilról ír, gyakran megesik, hogy az elég vacak...
2014. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem ertem mikoze van az irasomnak az alazathoz. Az iskolahoz. Nem hiszem hogy barkit is megsertettem h ismeretlenul igy velekedjenek rolam. Alazatos tokeletessegek kimeljenek azt hittem itt normalis emberek segitenek ;)


M

2014. júl. 23. 21:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent uj erintos telefono. Van ami nem mindig erzekel helyesen. Koszonom a rendes valaszokat
2014. júl. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!