Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félek a magyar érettségitől...

Félek a magyar érettségitől mert nem tudok fogalmazni? Hogy tudnák javítani a dolgon?

Figyelt kérdés
80%-os érettségit kellene írnom. De nagyon félek a esszé résztől.
2010. jan. 9. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kezdetnek: tudnÉk. Másdszor meg kérd meg a tanárodat, hogy adjon gyakorló feladatokat.
2010. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van még időd gyakorolni, és ha most bele kezdessz nem ég a körmödre, és nem fogsz izgulni. Valóban a tanárod segíthet ebben a kérdésben.
2010. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elég rossz magyar tanárunk van, nem valami segítőkész. Más módszer nem tudok?
2010. jan. 9. 23:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyenre kellene? Továbbtanulás miatt kell nagyon jó eredmény, vagy elég ilyen kettes hármas?

Mert ha az előbbi, akkor egy külön tanárt javasolnék. Viszont ha az utóbbi, akkor szerintem simán megtudod írni egy kis odafigyeléssel. 10%-ot el lehet érni, mert nem nehéz. Szóbeli meg lényegesen egyszerűbb...

2010. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy nem tudok majd fogalmazni érettségin, de a végén 60/54-et kaptam. Pedig nem is az érvelést írtam. Lesz 3 órád mindenre, nyugodtan írhatsz vázlatot, kb. ötször átgondolhatod, hogy ezt most hogy mit hogyan írd.
2010. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj naplót, levelezz, vagy tűzz ki magadnak megírandó feladatokat!
2010. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem az sokat segít ha olvasol.Ha nincs túl sok időd rá, akkor olvass amíg utazol. Buszon, metrón...akár suliba menet is.
2010. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
először is olvass sokat!!!utána pedig...gyakorolj és gyakorolj
2010. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! olvasni olvasok és majd próbálkozok minél jobbat kihozni az egészből :)
2010. jan. 11. 21:49
 10/10 anonim válasza:
Facebookozz minél többet annál jobb lesz a helyesírásod és megírod az értességidet csillagos 2 esre.
2011. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!