Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor mi is ez a műszaki...

Most akkor mi is ez a műszaki menedzser szak? Mivel foglalkozik? Megéri ezt tanulni? Annyi véleményt hallottam, hogy ez büfészak stb. stb.

Figyelt kérdés

Jövőre fogok egyetemre jelentkezni és az OE-Keleti Károly Gazdasági Karának ezt a szakát néztem ki, viszont nem nagyon vagyok jó matekból (2-3-as), de azt hallottam, hogy el lehet végezni és a ponthatár sem volt idén magas, sőt, 260.

Szerintetek? Megéri egyáltalán? Mivel foglalkozik? Hova tudnék elhelyezkedni? Maga az egyetem jó? Fizetés?

Köszönöm a válaszokat:)


2014. júl. 29. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
NE!
2014. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kettes-hármas matekkal meg főleg ne!
2014. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó szakmával többre mennél.
2014. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval szerintetek ha fel is vennének nem tudnám elvégezni??

Pont most beszéltem egy ismerősömmel aki pont oda jár és egyik évben még bukott is matekból, most meg mutatja a félévi jegyeit és csak 4-5-ösei vannak :O akkor ez most hogy lehet?:/

2014. júl. 29. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel simán meg tudod csinálni, de sok értelmét én se látom. Alapból nem egy erős egyetem az óbudai,bár nem is a legrosszabb ez is igaz. Ehez szakmához nem feltétlen kell diploma, ami sose egy biztos dolog. Pl orvosnak csak diplomás embert vesznek fel, de pl a kereskedelemben simán végezheti ugyanazt egy diplomás és egy érettségis ember.
2014. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!