Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Menjek földrajzi alapszakra...

Menjek földrajzi alapszakra az egyetemre, vagy tanuljak ki egy ápolói szakmát? Melyikkel megyek többre?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy melyikkel mész többre.


Ha a földrajz érdekel, és csak azért mennél ápolónak, mert azzal talán könnyebben és gyorsabban el tudsz helyezkedni, szerintem rosszul döntesz (mondom ezt úgy, hogy 19. éve vagyok ápolónő).

Azzal mész többre, amelyiket szívvel-lélekkel tudod csinálni, amelyikről minél többet meg akarsz tudni, és úgy érzed, ezt tudnád csinálni bármeddig.

2014. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos gondok vannak, ha két ilyen, egymással köszönő viszonyban sem lévő szakon gondolkozol (értsd: gőzöd sincs, mi szeretnél lenni). Először is döntsd el amgadban, mit jelent sokra menni.
2014. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért súlyos gond, ha több terület érdekli?

Én annak idején fizikára és ének-töri szakra jelentkeztem, és el is végeztem mindkettőt (hosszú ideig éneket és fizikát tanítottam). Most meg fizikusként dolgozom.


NEm baj az, ha valaki többfelé érdeklődik.


Kérdező, csatlakozom az elsőhöz. Az a jó döntés, amit hosszú távon el tudsz képzelni. És ha kiderül, hogy rosszul válaszottál, sosincs késő a másikhoz.

2014. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sajnos már nincs időm gondolkozni, vagy ez.. vagy az. :(

A többre pedig azt jelentené, hogy melyikkel keresnék hamarabb pénzt.

2014. júl. 29. 21:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ápolóval hamarabb keresnél pénzt. Annyit, amennyit.
2014. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért az tűnik valószínűnek, hogy a földrajz a vágyad, az ápoló pedig muszájból lenne. Ne tedd. Ide nem való az, aki nem elhivatott.
2014. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
vagy jövőre jelentkezzek máshova, mondjuk egy felsőfokú szakképzésre? Amúgy 322 pontom lett emelt érettségi nélkül.. ha tettem volna, most minden más lenne, nagyon bánom.
2014. júl. 29. 21:35
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából egyiket sem szeretném, de szeptembertől csinálnom kell valamit! :( És most fogalmam sincs mi legyen..
2014. júl. 29. 21:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, hol laksz, mindenképpen tanulni akarsz vagy dolgoznod kell?
2014. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
19 éves.. és egy kis faluban, amitől kb minden messze van.
2014. júl. 29. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!