Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz, hogy saját...

Mi kell ahhoz, hogy saját könyves, zenés vagy egy kisebb ruházati boltot nyithassak?

Figyelt kérdés

most megyek 11.-be és azon agyalok hogy mihez kezdjek ha leérettségiztem(most autószerelő szakon vagyok,de rájöttem hogy nem nekem való)

milyen végzettség kell ehhez, mennyi pénz ahhoz hogy belekezdjek? vagy egy okj-s tanfolyam után már lehetséges? esetleg kereskedelmi?

bármilyen tanács jól jön


2014. aug. 4. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár millió forint kezdőtőke kell.


Felméred, hogy hol lenne érdemes nyitni, milyen környék, mekkora forgalom várható.


Csinálsz egy céget, pl. Bt-t.


Beszállítókat keresel, ajánlatot kérsz.

Ha jó, akkor megveszed az árut.


Kiberled az üzletet, elkezded reklámozni (szórólap, üzlet ajtaja, ablaka, internet, saját honlap, stb.)


Berendezed a boltot, ha kell átépíted, közben eladót keresel az újonnan nyíló üzletbe. stb.


Én min. 10 millió alatt nem vágnék neki.

2014. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

húha:) akkor ez esélytelen

esetleg üzletvezető? ugye amikor nem én vagyok a tulaj de valami főnök szerűség vagyok...

olyat találtam hogy boltvezető okj-s képzés, ahhoz feltétel az eladó képzettség

ez az egy módja van hogy ilyesfajta munkát szerezzek?

2014. aug. 4. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a boltvezető okj egy rossz vicc szerintem.
2014. aug. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm elvégezte ezt a boltvezetőit, de semmire sem ment vele. Végül eladóként dolgozott szakmunkás minimálbérért.


Kis üzletekben vagy rokoni alapon vagy kihalás útján lesz valaki vezető.

2014. aug. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!