Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Adnátok tanácsot továbbtanulás...

Adnátok tanácsot továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 2 éve érettségiztem. Szeretnék továbbtanulni, de nemigazán tudom, hogy milyen irányba induljak el, ezért szeretnék tőletek segítséget kérni.


Gimnáziumban általános tagozatra jártam, 4 évesre.


Amiből jó voltam:

- matematika

- magyar

- informatika

Nem nevezném magam humán vagy reál beállítottságúnak, valahogy mindkettő érdekel.


Amit nem szerettem:

- történelem


A legjobb esetet nézve 402 pontom van.


Angolt és németet tanultam, szeretek nyelveket tanulni, de még nem vagyok belőle annyira jó, viszont érdekelnek.

Mások szerint kedves, mosolygós lány vagyok és közvetlen. Nagyon szeretek filmeket nézni és olvasni.


Nem is tudom mit írhatnék még magamról. Szeretnék egy olyan szakot tanulni, ami nem büfészak. Sajnos nincs nagy rálátásom és a szüleim nem tanultak tovább, így ők ebben nem tudnak nekem segíteni.



2014. aug. 11. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Gépészmérnök, villamosmérnök, programozó

Ezeknek nézz utána!

2014. aug. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mérnökinformatikus, tanár.
2014. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a helyedben tuti valami kreatívabb dolgot választanék, én is totál imádom a filmeket meg a zenét, szerintem neked is tök király lenne egy lakberendező vagy hasonló szak. Engem nem vettek fel egyetemre, tök szomi volt, naon megviselt de most a Számalkos okj-n gondolkozom, szerintem nézz szét, lehet ott jobban éreznéd magad, mint egy egyetemen.
2014. okt. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!