Mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, 1 évet voltam Londonban érettségi után... De hazajöttem... és most fogalmam sincs mit csináljak. Munka nincs sehol, Nyíregyházán esti tagozaton választhatsz hogy vagy pénzügyi intéző vagy programozó akarsz lenni... Szóval tippeket szeretnék hogy milyen szakmával a legkönnyebb elhelyezkedni és keresni is lehet vele? tapasztalatok a sikerhez??

2014. aug. 24. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj még magadról és az érdeklődési körödről, mert így hiába adunk tippeket.. Programozóként például el tudnál helyezkedni, de látod, hogy az sem nagyon érdekel, különben lecsaptál volna rá.

Angliából a honvágy húzott vissza?

2014. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha csak munkát keresel de nem az erősségeidre és az érdeklődési körödre építesz, nem lesz könnyű dolgod, még akkor sem, ha találsz is munkát. Unni fogod. S éppen ezért nem ajánlatos pénzt, energiát fektetni valami olyan képzésbe, ami pillanatnyilag jónak látszik, de igazából nem maga a pálya vonz… Először magaddal érdemes tisztába jönnöd, de ez nem mindig egyszerű. Ajánlok néhány jó könyvet ehhez (privátban).
2014. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
Bocs, de nem azért jöttél haza mert kint sem tudtál igazán mit kezdeni magaddal? A siker az életben egy szakmán belül esetleg egy hivatásnál nem hever az út mellett. Az pedig hogy azt csináld amit szeretsz és még meg is élj belőle az nagyon keveseknek adatik meg. Az informatikának úgy tűnik van jövője hogy a kérdésedre válaszoljak.
2014. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit csináltál Londonban egy évig? Miért jöttél haza?
2014. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!