Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek? Fordító, pszichológ...

Mi legyek? Fordító, pszichológus vagy egyetemen tanár?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg xy éves vagyok, és tudom, hogy pedagógiát kell elvégezni utána ott lehet maradni az egyetemen, először tanársegédnek, utána docensnek, utána meg professzor lesz belőled! Ez így össz- visz kb. 6 év! Ja és képzeld anyukám is tanárnő, szóval engem aztán ne oktass ki!!!


te jó isten, ennyi ésszel érettségid se lesz, nem professzori címed.

2014. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2014. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Büszke is lehet rám az anyukám...nem egyszer voltam már legeredményesebb ...
2014. szept. 5. 20:58
 14/18 A kérdező kommentje:
aztán meg megnézném, hogy az ön lányának milyenek az eredményei,ha maga (nem huszonéves nő létére) a gyakori kérdések.hu előtt ül... és hát az alma nem esik messze...
2014. szept. 5. 21:04
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

Hát kérdező, a hónap leghülyébb kérdése a tiéd, szóval ezt az eredményt már felmutathatod!


Egyébként menjél csak egyetemi tanárnak! Az Országos Egyetemi Tanár Képző Egyetemen oktatják, az egész két év alatt megvan, és nem diplomát kapsz, hanem rögtön doktori fokozatot! Az áll majd a papírodon, hogy "Dr. xy, egyetemi tanár".

2014. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Ja, hogy a gyerek eredménye attól függ, hol ül a szülő? bocsánat, nem tudtam.


De ha érdekel, elmesélem, hogy tb és bérügyekkel, munkajoggal foglalkozom, és ilyen kérdésekre szoktam válaszolni...

2014. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Persze, sity-suty, tanársegéd, docens oszt' professzor (mintha az adjunktus kimaradt volna eme impozáns sorból)... Kérdező, nagyon el vagy tévedve, pláne akkor, ha azt hiszed, hogy édesanyád "egyszerű" tanárnő volta releváns ebben a kérdésben. Az egyetemen tanító professzorok, adjunktusok és társaik, nem pedagógusok! Ők legtöbbször kutatók, akik felkérésre, mellékben átadják azt a tudást, amit vagy ők, vagy az elődeik, kollégáik már megvizsgáltak, kutattak. Szóval, erre még gyúrjál egy kicsit, mert ha azt hiszed, hogy hat év alatt valakiből professzor lesz (csak a mesterképzéssel együtt öt év egy diploma, és után még sehol se vagy a Phd-tól, ami még csak a "professzorság" előszobája SE) akkor ott bajok vannak. Vagy másokat túlzottan le, míg magadat túlzottan felértékeled, ha úgy gondolod, hogy egy élet tudását csak így, hopp meg lehet szerezni...
2014. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem kérdezett rosszat az illető, miért nem lehetne rá valami okosat válaszolni? Kedves válaszolgtók: teljesen megértem a kérdezőt, hogy felháborodott rajtatok! Komplett bunkók és idióták vagytok! Igaza van a kérdezőnek! Eláshatjátok magatokat, ha nem tudtok normálisat írni!
2014. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!