Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek Lehetek Villanysze...

Szerintetek Lehetek Villanyszerelő? ( Színtévesztő Vagyok )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet,hogy Én Egy középiskolai 10.osztályos tanuló vagyok


És Elektronikára szeretnék menni ( Villanyszerelő )


Még tavaly el kellett menni ilyen színtévesztési vizsgálatra...


Az Orvosnál azt a könyvet először nehezen,utána kiolvastam!


Utána belekellett nézni ilyen Távcső szerűségbe amiben be kellett állítani a színt hoy ugyanolyan legyen....


Nos Ebből kiderült hogy a Citromsárgát és a Neonzöldet Szinte egynek látom!!


Az rvos aztmodnta hogy ez szinte semmi,szerinte ebből nem lesz probléma...


De Nem merem említeni a dolgot az iskolaorvosnak...


Szerintetek? :)


2010. jan. 18. 20:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aha értem! Akkor csak javasolni tudom a kérdezőnek, hogy ha vele ezt nem csináltatnák meg, akkor követelje, hogy bebizonyíthassa, hogy látja a színeket, csak egyet-kettőt összekever, amivel nem dől össze a világ!
2010. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz- [link]
2010. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ez a lista semmit nem jelent, ha a gyakorlati színlátása jó, akkor lehet. Különben meg van szemüveg, ami korrigálja a színtévesztést(nekem is van), ami segíthet, hogy azzá váljon, ami lenni akar!
2010. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!